Аналитика

Аналіз пари USDCHF на тиждень 15.04 - 19.04

Андрій Шавель

Трейдер-аналітик MaksEv Trading
Все статьи автора

*Білий дім збереже свою позицію «максимального економічного тиску» на КНДР, а санкції проти цієї країни залишаються в силі. Про це оголосив держсекретар США Майкл Помпео.

*Чинний президент Венесуели Ніколас Мадуро не визнав наявність гуманітарної кризи в країні і звинуватив санкційну політику США в економічних проблемах. Однак було досягнуто згоди між Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Венесуелою про надання гуманітарної допомоги.

*Протокол березневого засідання FOMC показав, що чиновники поставили високу планку для того, щоб відновити цикл нормалізації грошово-кредитної політики: наймовірніше, вони будуть утримувати ставку на рівні 2,5%, але не виключають її зниження в разі погіршення макроекономічної статистики.

*З технічної точки зору на графіку Н4 за минулий тиждень котирування продовжили бичий тренд в районі 27 пунктів від початку тижня.

*Цього тижня з фундаментальних новин очікується: індекс цін виробників (PPI) Швейцарії (м / м) (березень), засідання ОПЕК, запаси сирої нафти, базовий індекс роздрібних продажів (м / м) (березень), індекс виробничої активності від ФРБ Філадельфії (квітень), обсяг роздрібних продажів (м / м) (березень), США - Страсна п'ятниця, Швейцарія - Страсна п'ятниця, число виданих дозволів на будівництво (березень)

*Слід виділити промови членів FOMC: Розенгрена, Булларда та виступ президента ФРБ Чикаго Еванса,

*ОПЕК і союзники картелю вирішили дочекатися дій адміністрації Трампа щодо іранських санкцій, перш ніж розглядати напрямок своєї нафтової політики на друге півріччя. ОПЕК, очолювана Саудівською Аравією, скасувала заплановану квітневу зустріч, вважаючи за краще дочекатися кінця червня, що дозволить групі виробників відреагувати на дії Трампа.

*Лідер Північної Кореї Кім Чен Ін заявив про необхідність нанесення «знищівного удару по ворожим силам», які вводять санкції проти КНДР. «Наша економіка повинна бути самодостатньою і спиратися на власні технології і ресурси», - зазначає північнокорейський лідер.

*У Палаті представників Конгресу США повідомляють, що доповідь Мюллера про російське втручання в президентські вибори буде опублікований протягом тижня.

*Міноборона США інформувала про укладення контрактів з двома компаніями на будівництво стіни на кордоні з Мексикою на загальну суму в $ 1 млрд.

*З вищевказаних факторів бики продовжать керувати ринком. Можливо в кінці тижня побачимо ціну в районі 1.010.

16/4/2019

Просмотров: 70